Kim jesteśmy

Freundliche Bauarbeiter auf der Baustelle
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, od ponad 20 lat specjalizujących się w działaniach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. W obecnym kształcie funkcjonujemy na rynku od 2008 roku. Oferta, którą kierujemy do Państwa obejmuje pełną obsługę firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym szkolenia BHP. Zapewniamy Państwu wsparcie w realizacji zadań nałożonych przez ustawodawcę, związanych z ochroną przeciwpożarową i pierwszą pomocą przedmedyczną w firmie. Nasza działalność obejmuje także opracowywanie specjalistycznych dokumentów, tj. instrukcja przeciwpożarowa dla obiektu, dokument zabezpieczenia przed wybuchem oraz wszelkiego rodzaju instrukcje BHP i oceny ryzyka zawodowego.

Co oferujemy

Nasze bogate doświadczenie, zdobyte podczas wykonywania zadań służby BHP, przekazujemy, realizując szkolenia wstępne i okresowe BHP. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do naszej oferty także szkolenia e-learningowe. Przy tym elastycznie dostosujemy się do Państwa potrzeb i wymagań. Usługi świadczymy u Klienta lub we wskazanym przez niego miejscu.

Z naszych usług skorzystały już setki firm, zarówno na Podkarpaciu, jak i w innych rejonach kraju. Zapewniamy, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy swoją ofertę do konkretnego zapotrzebowania.

My project